Kilpailut kevät 2018

Kevään 2018 kilpailutulokset

AikaKilpailuPaikkaSarjaOsallistujatTulokset
24.3.2018YL KutsukilpailuTuusulaB SilmutSaimi Sivonen10./20
24.3.2018YL KutsukilpailuTuusulaMinitMila Kempinen3./14
24.3.2018YL KutsukilpailuTuusulaMinitIris Käyhty10./14
24.3.2018YL KutsukilpailuTuusulaAluesilmutMaija Larha5./7
18.3.2018ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailuTurkuNoviisitMy Dreams osallistui kilpailun ulkopuolella
17.3.2018ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailuTurkuTulokkaat, ryhmä 2Little Dreams12./12
18.3.2018YL Minien HopeafinaaliHelsinkiMinit 2009 ja nuorIris Käyhty6./9
16.3.2018YL B Silmujen HopeafinaaliVantaaB SilmutSaimi Sivonen6./18
11.3.2018YL Noviisien KultafinaaliEspooNoviisitMinttu Kylliäinen2./22
8.3.2018YL Minien AluemestaruuskilpailuEspooMinit 2008Mila Kempinen6./16
20.2.2018YL Noviisien AluemestaruuskilpailuHelsinkiNoviisitMinttu Kylliäinen6./22
20.2.2018YL Noviisien AluemestaruuskilpailuHelsinkiNoviisitOlivia Sandberg15./22
17.2.2018YL Noviisien 2. valintakilpailuHelsinkiNoviisitMinttu Kylliäinen20./40
17.2.2018YL Noviisien 2. valintakilpailuHelsinkiNoviisitOlivia Sandberg31./40
17.2.2018ML Noviisien 2. kilpailuHelsinkiNoviisitMy Dreams osallistui kilpailun ulkopuolella
10.-11.2.2018YL Tähtisarjojen kutsukilpailuKisakallioNoviisitMinttu Kylliäinen6./20
10.-11.2.2018YL Tähtisarjojen kutsukilpailuKisakallioNoviisitOlivia Sandberg13./20
10.-11.2.2018YL Tähtisarjojen kutsukilpailuKisakallioB SilmutSaimi Sivonen23./31
10.-11.2.2018YL Tähtisarjojen kutsukilpailuKisakallioAluesilmutMaija Larha9./18
10.-11.2.2018YL Tähtisarjojen kutsukilpailuKisakallioAluesilmutHelmi Jokilahti17./18
10.-11.2.2018YL Tähtisarjojen kutsukilpailuKisakallioMinitMila Kempinen6./27
10.-11.2.2018YL Tähtisarjojen kutsukilpailuKisakallioMinitIris Käyhty17./27
27.1.2018ML KutsukilpailuNurmijärviNoviisitMy Dreams osallistui kilpailun ulkopuolella
21.1.2018MTK Panda CupHelsinkiB SilmutSaimi Sivonen5./6
21.1.2018MTK Panda CupHelsinkiAluesilmutAino Rissanen3./5
21.1.2018MTK Panda CupHelsinkiAluesilmutMaija Larha4./5
21.1.2018MTK Panda CupHelsinkiAluesilmutHelmi Jokilahti5./5
21.1.2018MTK Panda CupHelsinkiMinitMila Kempinen4./10
21.1.2018MTK Panda CupHelsinkiMinitIris Käyhty7./10
19.1.2018Minien kevään aluevalintakilpailuHelsinkiMinit 2008Mila Kempinen4./17
19.1.2018Minien kevään aluevalintakilpailuHelsinkiMinit 2009Iris Käyhty8./12
16.1.2018B Silmujen kevään aluevalintakilpailuHelsinkiB SilmutSaimi Sivonen17./20
13.1.2018ML AluemestaruuskilpailuEspooNoviisitMy Dreams osallistui kilpailun ulkopuolella

Kommentointi on suljettu.