Kilpailut

Etusivu » Seura » Kilpailut

Tervetuloa MTK:n Kilpailutoiminnan sivulle

Sivulta löydät:

  • MTK:n järjestämät kilpailut
  • Kilpailut seuran luistelijoille ja joukkueille
  • Kilpailutulokset
  • Linkin edellisen kauden kilpailutoimintaan

 

MTK:n järjestämät kilpailut kaudella 2023-2024

MTK Yksinluistelun Kutsukilpailu sunnuntaina 01.10.2023 Myllypuron jäähallilla

MTK Kutsukilpailu 22.10.2023 Minit, Tähtidebytantit & Tintit

MTK Dreams on Ice kutsukilpailu 2.12.2023

MTK Minien lohko 1. valintakilpailu & Tintit kutsukilpailu 4.2.2024

Kilpailukutsu

Kilpailuvahvistus

Osallistuvat luistelijat

Aikataulu, luistelujärjestys  (päivitetty osallistujat)

Tulokset

Minit
Minit nuoremmat
Tintit

Kiitos osallistumisesta MTK:n Kutsukilpailuun !

Kausi 2023-2024

MTK Kilpailukalenteri

Kilpailutulokset kaudella 2023-2024 kevät

PäiväKilpailuJärjestäjäSarjaLuistelijaAJTuloksetPisteet
5.-7.4.2024Easter Skate 204RTLJuniorit BMaija LarhaISU13./2882,49
5.-7.4.2024Easter Skate 204RTLJuniorit CLaura HakkarainenISU16./2426,86
5.-7.4.2024Easter Skate 204RTLNovice B G1Katariina KarhuISU16./2232,71
5.-7.4.2024Easter Skate 204RTLNovice B G2Tamara JuntikkaISU4./2045,38
5.-7.4.2024Easter Skate 204RTLNovice B G2Nora HodzicISU11./2038,84
5.-7.4.2024Easter Skate 204RTLSprings AElsi VyyryläinenISU10./1832,28
5.-7.4.2024Easter Skate 204RTLSprings BMindi HalonenISU17./2320,73
5.-7.4.2024Easter Skate 204RTLSprings BOona NevalainenISU18./2320,72
5.-7.4.2024Easter Skate 204RTLSprings BCatherine YuISU21./2319,08
24.3.2024PK seudun Minit Cup MestaruuskilpailuTTKMinit 2014 KFLinda HänninenTA10./1637,75
24.3.2024PK seudun Minit Cup MestaruuskilpailuTTKMinit 2015 KFSofia PeljoTA16./1727,25
24.3.2024PK seudun Minit Cup MestaruuskilpailuTTKMinit 2015 KFMatilda KatajainenTA17./1726,00
24.3.2024PK seudun Minit Cup MestaruuskilpailuTTKMinit HFNea VirolaTA1./1444,00
24.3.2024PK seudun Minit Cup MestaruuskilpailuTTKMinit HFLilli TakalaTA3./1436,75
24.3.2024PK seudun Minit Cup MestaruuskilpailuTTKMinit HFLyydia PöllänenTA4./1433,75
24.3.2024PK seudun Minit Cup MestaruuskilpailuTTKMinit HFArmi MäkäläinenTA9./1430,50
24.3.2024PK seudun Minit Cup MestaruuskilpailuTTKMinit HFEmilia UljasTA10./1429,50
23.-24.3.2024Tikkurila Kevät Trophy KutsukilpailuTTKJunioritMaija LarjaISU2./884,85
23.-24.3.2024Tikkurila Kevät Trophy KutsukilpailuTTKNoviisitNora HodzicISU4./1135,48
23.-24.3.2024Tikkurila Kevät Trophy KutsukilpailuTTKNoviisitKatariina KarhuISU8./1129,15
23.-24.3.2024Tikkurila Kevät Trophy KutsukilpailuTTKB SilmutHertta HuuskonenISU4./1026,29
23.-24.3.2024Tikkurila Kevät Trophy KutsukilpailuTTKB SilmutOona NevalainenISU5./1025,03
23.-24.3.2024Tikkurila Kevät Trophy KutsukilpailuTTKB SilmutCatherine YuISU8./1020,35
23.-24.3.2024Tikkurila Kevät Trophy KutsukilpailuTTKTintit 2015Adelah AsheeshSA
23.-24.3.2024Tikkurila Kevät Trophy KutsukilpailuTTKTintit 2016 ja nuoremmatSofia ZhangSA2./1120,25
23.-24.3.2024Tikkurila Kevät Trophy KutsukilpailuTTKTintit 2016 ja nuoremmatVanessa VanamoSA3./1119,75
23.-24.3.2024Tikkurila Kevät Trophy KutsukilpailuTTKTintit 2016 ja nuoremmatMalla PuumalainenSA
23.-24.3.2024Tikkurila Kevät Trophy KutsukilpailuTTKTintit 2016 ja nuoremmatSofia EdgrenSA
23.-24.3.2024A-Silmujen ja Noviisien KF ja HFKooveeNoviisit KFTamara JuntikkaISU10./2741,44
23.-24.3.2024A-Silmujen ja Noviisien KF ja HFKooveeA Silmut KFElsi VyyryläinenISU27./2829,80
16.3.3024Lahti SynchroLTLTulokkaat R3Little DreamsMupi9./1242,90
9.-10.2.2024YL LoppukilpailutKKJTJuniorit HFMaija LarhaISU21./2249,55
9.-10.3.2024ML LoppukilpailutHSKNoviisitEmerald DreamsMupi3./1459,02
9.-10.3.2024ML LoppukilpailutHSKMinoritMini DreamsISU11./2032,62
9.-10.3.2024Spring CarnivalEVTA Silmut 2012Elsi VyyryläinenISU14./2329,35
9.-10.3.2024Spring CarnivalEVTTähtijunioritLaura HakkarainenISU5./825,34
9.-10.3.2024PK-seudun mestaruuskilpailutEVTB Silmut KFOona NevalainenISU9./2029,11
9.-10.3.2024PK-seudun mestaruuskilpailutEVTB Silmut KFHertta HuuskonenISU19./2022,96
9.-10.3.2024PK-seudun mestaruuskilpailutEVTB Silmut HFMindi HalonenISU4./1022,48
9.-10.3.2024PK-seudun mestaruuskilpailutEVTB Silmut HFCatherine YuISU7./1021,20
9.-10.3.2024KutsukilpailuEVTMinitNea VirolaTA3./1040,25
9.-10.3.2024KutsukilpailuEVTMinitLinda HänninenTA4./1038,25
9.-10.3.2024KutsukilpailuEVTMinitLyydia PöllänenTA6./1026,75
9.-10.3.2024KutsukilpailuEVTMinitArmi MäkäläinenTA7./1026,25
9.-10.3.2024KutsukilpailuEVTMinitSofia PeljoTA8./1026,00
9.-10.3.2024KutsukilpailuEVTMinitMatilda KatajainenTA9./1025,00
9.-10.3.2024KutsukilpailuEVTMinitEmilia UljasTA10./1024,00
9.-10.3.2024KutsukilpailuEVTTintitSofia ZhangSA
9.-10.3.2024KutsukilpailuEVTTintitIsla MattilaSA
9.-10.3.2024KutsukilpailuEVTTintitMalla PuumalainenSA
9.-10.3.2024KutsukilpailuEVTTintitVanessa VanamoSA
9.-10.3.2024KutsukilpailuEVTTintitEmma MäkinenSA
9.-10.3.2024KutsukilpailuEVTTintitSofia EdgrenSA
9.-10.3.2024KutsukilpailuEVTTintitAdelah AsheeshSA
2.-3.3.2024Akatemia Cup 2024HTAJuniorit R1Maija LarhaISU2./2057,55
2.-3.3.2024Akatemia Cup 2024HTANoviisit R2Tamara JuntikkaISU2./1444,39
2.-3.3.2024Akatemia Cup 2024HTANoviisit R2Aino LamminparrasISU10./1432,49
2.-3.3.2024Akatemia Cup 2024HTANoviisit R2Katariina KarhuISU14./1429,33
2.-3.3.2024Akatemia Cup 2024HTATähtijunioritNoomi NiinimäkiTA2./439,50
2.-3.3.2024Akatemia Cup 2024HTATähtijunioritLaura HakkarainenTA3./438,00
17.-18.2.2024Tiksi Iceclub 2024TTKNoviisitEmerald DreamsISU1./937,69
17.-18.2.2024Tiksi Iceclub 2024TTKTulokkaat R2Little DreamsMupi4./840,38
17.2.2024ML KutsukilpailuTRTMinoritMini DreamsISU2./635,78
17.-18.2.2024Kota SeurakilpailuKoTaKoTaA Silmut R2Elsi VyyryläinenISU5./1931,26
17.-18.2.2024Kota SeurakilpailuKoTaKoTaNoviisit R1Chisom IkechukwuISU4./1937,05
17.-18.2.2024Kota SeurakilpailuKoTaKoTaNoviisit R2Aino LamminparrasISU15./2032,01
17.-18.2.2024Kota SeurakilpailuKoTaKoTaJunioritMaija LarhaISU4./1862,13
17.-18.2.2024Kota SeurakilpailuKoTaKoTaJunioritHelmi JokilahtiISU11./1854,81
11.2.2024MTK KutsukilpailuMTKA SilmutElsi VyyryläinenISU2./833,25
11.2.2024MTK KutsukilpailuMTKB SilmutOona NevalainenISU7./1125,32
11.2.2024MTK KutsukilpailuMTKB SilmutCatherine YuISU11./1122,14
11.2.2024MTK KutsukilpailuMTKTähtijunioritNoomi NiinimäkiISU1./729,28
11.2.2024MTK KutsukilpailuMTKTähtijunioritLaura HakkarainenISU5./726,11
3.-4.2.2024Hyvinkään seurakilpailuHyTLJunioritMaija LarhaISU7./2991,45
3.-4.2.2024Hyvinkään seurakilpailuHyTLJunioritHilda RuotsalainenISU11./2988,08
3.-4.2.2024B silmujen 2. Season best-kilpailuEsJTB SilmutOona NevalainenISU11./2929,07
3.-4.2.2024B silmujen 2. Season best-kilpailuEsJTB SilmutHertta HuuskonenISU12./2928,75
3.-4.2.2024B silmujen 2. Season best-kilpailuEsJTB SilmutCatherine YuISU25./2921,38
3.-4.2.2024B silmujen 2. Season best-kilpailuEsJTB SilmutMindi HalonenISU26./2921,24
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKMinitLinda HänninenTA4./1544,00
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKMinitNea VirolaTA11./1538,67
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKMinitLilli TakalaTA12./1537,00
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKMinitEmilia UljasTA14./1536,00
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKMinitLyydia PöllänenTA15./1535,67
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKMinit nuoremmatMatilda KatajainenTA7./1028,00
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKMinit nuoremmatSofia PeljoTA8./1028,00
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKMinit nuoremmatArmi MäkäläinenTA9./1027,33
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKTintitSofia ZhangSA2./1619,33
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKTintitEmma MäkinenSA
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKTintitIsla MattilaSA
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKMTKTintitVanessa VanamoSA
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKTintitAdelah AsheeshSA
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKTintitMalla PuumalainenSA
4.2.2024MTK KutsukilpailuMTKTintitSofia EdgrenSA
3.2.2024ML kansallisten 2. lohkokilpailuTapTLMinoritMini DreamsISU6./1032,52
27.-28.1.2024HaminaCupHaTalA silmut R2Elsi VyyryläinenISU10./2229,37
27.-28.1.2024HaminaCupHaTalB Silmut R1Oona NevalainenISU11./1822,86
27.-28.1.2024HaminaCupHaTalB Silmut R2Mindi HalonenISU16./1919,38
27.-28.1.2024HaminaCupHaTalB Silmut R2Catherine YuISU19./1917,22
27.-28.1.2024HaminaCupHaTalNoviisitTamara JuntikkaISU4./2438,92
27.-28.1.2024HaminaCupHaTalNoviisitAino LamminparrasISU17./2432,15
27.-28.1.2024HaminaCupHaTalTähtijunioritNoomi NiinimäkiISU3./1531,57
27.-28.1.2024HaminaCupHaTalTähtijunioritLaura HakkarainenISU5./1529,21
27.1.2024ML seurakilpailuPTLtulokkaatLittle DreamsMupi7./1143,03
20.-21.1.2024ML Mupi-sarjojen 2.kilpailuKeMuNoviisitEmerald DreamsMupi3./960,02
20.-21.1.2024ML Mupi-sarjojen 2.kilpailuKeMuTulokkaatLittle DreamsMupi14./1735,06
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukPre-Young 2013 and youngerLilli TakalaISU2./1221,93
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukPre-Young 2013 and youngerEmilia UljasISU6./1218,56
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukChicks BArmi MäkäläinenISU7./2020,23
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukChicks BSofia PeljoISU12./2018,42
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukSprings BElsi VyyryläinenISU3./2029,76
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukSprings BMindi HalonenISU16./2022,67
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukSprings BCatherine YuISU19./2020,07
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukNovice BNora HodzicISU9./2234,70
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukNovice BNoomi NiinimäkiISU16./2231,57
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukIntermediate NoviceTamara JuntikkaISU20./3534,07
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukIntermediate NoviceChisom IkechukwuISU31./3529,84
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukJunior BMaija LarhaISU1./1344,66
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukJunior BHilda RuotsalainenISU2./1344,06
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukJunior BLaura HakkarainenISU13./1331,48
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukCubs BLinda HänninenISU7./1223,18
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukCubs BNea VirolaISU8./1222,45
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukCubs BLyydia PöllänenISU10./1218,95
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukBasic NoviceKatariina KarhuISU24./2628,43
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukCubs AHertta HuuskonenISU14./1825,67
18.-21.1.2024Gliss OpenTvukCubs AOona NevalainenISU18,/1821,14
13.-14.1.2024YL juniorit&noviisit L2, 2. lohkokilpailuLTLJunioritHilda RuotsalainenISU12./2585,41
13.-14.1.2024YL juniorit&noviisit L2, 2. lohkokilpailuLTLJunioritMaija LarhaISU13./2584,28
13.-14.1.2024YL juniorit&noviisit L2, 2. lohkokilpailuLTLNoviisitTamara JuntikkaISU1./3544,29
13.-14.1.2024YL juniorit&noviisit L2, 2. lohkokilpailuLTLNoviisitChisom IkechukwuISU4./3540,86
13.-14.1.2024YL juniorit&noviisit L2, 2. lohkokilpailuLTLNoviisitNora HodzicISU16./3535,61
13.-14.1.2024YL juniorit&noviisit L2, 2. lohkokilpailuLTLNoviisitAino LamminparrasISU32./3529,46
13.1.2024ML pks AluemestaruuskilpailuTTK&EVTNoviisitEmerald DreamsMupi3./652,39
13.1.2024ML pks AluemestaruuskilpailuTTK&EVTMinoritMini DreamsISU6./830,68
13.1.2024ML pks AluemestaruuskilpailuTTK&EVTTulokkaatLittle DreamsMupi8./934,28

Kilpailutulokset kaudella 2023-2024 syksy

PäiväKilpailuJärjestäjäSarjaLuistelijaAJTuloksetPisteet
9.-10.12.2023LT&VTL SeurakilpailuLT&VTLJunioritMaija LarhaISU10./2433,35
9.-10.12.2023LT&VTL SeurakilpailuLT&VTLJunioritHelmi JokilahtiISU19./2427,70
9.-10.12.2023LT&VTL SeurakilpailuLT&VTLNoviisit vanhemmatTamara JuntikkaISU2./1442,31
9.-10.12.2023LT&VTL SeurakilpailuLT&VTLNoviisit vanhemmatNora HodzicISU8./1436,35
9.-10.12.2023LT&VTL SeurakilpailuLT&VTLNoviisit nuoremmatKatariina KarhuISU13./1529,01
9.-10.12.2023LT&VTL SeurakilpailuLT&VTLNoviisit nuoremmatAino LamminparrasISU14./1528,86
9.-10.12.2023LT&VTL SeurakilpailuLT&VTLA-SilmutElsi VyyryläinenISU4./1027,66
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTTintitArmi MäkäläinenSA2./1423,67
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTTintitMalla PuumalainenSA
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTTintitSofia PeljoSA
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTTintitVanessa VanamoSA
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTMinitLinda HänninenTA1./1046,33
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTMinitNea VirolaTA6./1042,33
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTMinitLyydia PöllänenTA8./1035,33
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTMinitEmilia UljasTA10./1034,33
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTB SilmutCatherine YuTA11./2239,00
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTB SilmutOona NevalainenTA13./2239,00
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTB SilmutMindi HalonenTA20./2234,33
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTB SilmutHertta HuuskonenTA22./2231,67
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTTähtidebytantitAdelina HalonenTA7./731,33
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTTähtijunioritNoomi NiinimäkiTA2./641,33
9.-10.12.2023VTL&LT JoulutähtikilpailuVTL&LTTähtijunioritLaura HakkarainenTA6./631,33
1.-3.12.2023Santa Claus 2023VaralaJunior BMaija LarhaISU14./3331,98
1.-3.12.2023Santa Claus 2023VaralaJunior BHilda RuotsalainenISU17./3330,74
1.-3.12.2023Santa Claus 2023VaralaNovice B, group2Tamara JuntikkaISU8./2336,65
1.-3.12.2023Santa Claus 2023VaralaNovice B, group2Nora HodzicISU16./2332,54
1.-3.12.2023Santa Claus 2023VaralaNovice B, group2Noomi NiinimäkiISU17./2331,21
2.12.2023Dreams on Ice KutsukilpailuMTKNoviisitEmerald DreamsMupi1./360,69
2.12.2023Dreams on Ice KutsukilpailuMTKMinoritMini DreamsMupi2./344,43
2.12.2023Dreams on Ice KutsukilpailuMTKTulokkaatLittle DreamsMupi3./332,72
24.-26.11.2023OP Lounaismaa CupSalpaJunioritMaija LarhaISU3./3136,10
24.-26.11.2023OP Lounaismaa CupSalpaJunioritHilda RuotsalainenISU8./3131,58
24.-26.11.2023OP Lounaismaa CupSalpaJunioritHelmi JokilahtiISU14./3129,64
24.-26.11.2023OP Lounaismaa CupSalpaNoviisit 08-09Tamara JuntikkaISU3./2543,69
24.-26.11.2023OP Lounaismaa CupSalpaNoviisit 08-09Nora HodzicISU22./2531,78
24.-26.11.2023OP Lounaismaa CupSalpaNoviisit 10-11Chisom IkechukwuISU5./3338,97
24.-26.11.2023OP Lounaismaa CupSalpaNoviisit 10-11Aino LamminparrasISU28./3332,36
24.-26.11.2023OP Lounaismaa CupSalpaA SilmutElsi VyyryläinenISU4./2835,03
25.-26.11.2023ML PikkujoulukilpailuEVTNoviisitEmerald DreamsMupi2./762,01
25.-26.11.2023ML PikkujoulukilpailuEVTMinoritMini DreamsISU6./1035,16
25.-26.11.2023ML PikkujoulukilpailuEVTTulokkaatLittle DreamsElementtitap
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSTähtijunioritNoomi NiinimäkiTA3./1143,67
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSTähtijunioritLaura HakkarainenTA5./1142,33
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSTähtidebytantitAdelina HalonenTA7./1330,67
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSB SilmutHertta HuuskonenTA18./3739,67
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSB SilmutMindi HalonenTA32./3734,00
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSB SilmutCatherine YuTA36./3730,00
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSMinit s.1.1-30.6.14Linda HänninenTA6./1640,00
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSMinit s.1.1-30.6.14Nea VirolaTA10./1634,33
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSMinit s.1.1-30.6.14Lyydia PöllänenTA14./1628,83
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSMinit s.1.1-30.6.14Emilia UljasTA15./1625,67
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSMinit s.1.7.14 tai myöhLilli TakalaTA14./1933,67
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSTintit s.1.7-31.12.15Matilda KatajainenSA1./1222,67
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSTintit s.1.7-31.12.15Sofia PeljoSA
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSTintit s. 1.1-30.6.15Armi MäkäläinenSA
24.-26.11.2023Tähtisade seurakilpailuKeLSTintit s. 2016Vanessa VanamoSA3./1422,00
18.-19.11.2023ML kans. sarjojen 1. kilpailuKoo Koo JTNoviisitEmerald DreamsMupi2./959,89
18.-19.11.2023ML kans. sarjojen 1. kilpailuKoo Koo JTMinoritMini DreamsISU7./1025,89
11.11.2023B-silmut PK-seudun SB kilpailuETKB SilmutOona NevalainenISU11./3122,54
11.11.2023B-silmut PK-seudun SB kilpailuETKB SilmutHertta HuuskonenISU18./3120,60
11.11.2023B-silmut PK-seudun SB kilpailuETKB SilmutMindi HalonenISU23./3119,34
11.11.2023B-silmut PK-seudun SB kilpailuETKB SilmutCatherine YuISU31./3115,81
28.-29.10.2023YL sen, jun ja nov 1.lohkokilpailuKoTaJunioritMaija LarhaISU4./2295,26
28.-29.10.2023YL sen, jun ja nov 1.lohkokilpailuKoTaJunioritHelmi JokilahtiISU12./2281,64
28.-29.10.2023YL sen, jun ja nov 1.lohkokilpailuKoTaJunioritHilda RuotsalainenISU18./2281,33
28.-29.10.2023YL sen, jun ja nov 1.lohkokilpailuKoTaNoviisitTamara JuntikkaISU4./3241,49
28.-29.10.2023YL sen, jun ja nov 1.lohkokilpailuKoTaNoviisitChisom IkechukwuISU9./3238,54
28.-29.10.2023YL sen, jun ja nov 1.lohkokilpailuKoTaNoviisitNora HodzicISU18./3231,87
28.-29.10.2023YL sen, jun ja nov 1.lohkokilpailuKoTaNoviisitAino LamminparrasISU26./3230,44
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTAB SilmutHertta HuuskonenTA4./1242,67
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTAB SilmutOona NevalainenTA7./1240,33
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTAB SilmutMindi HalonenTA9./1234,67
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTAB SilmutCatherine YuTA10./1232,50
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTAMinit 2014Nea VirolaTA7./1538,67
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTAMinit 2014Linda HänninenTA9./1538,00
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTAMinit 2014Lilli TakalaTA11./1536,67
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTAMinit 2014Lyydia PöllänenTA14./1532,00
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTAMinit 2014Emilia UljasTA15./1530,00
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTAMinit 2015 ja nuotHertta ArhinmäkiTA6./730,67
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTATintitMatilda KatajainenSA1./923,00
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTATintitArmi MäkäläinenSA2./921,67
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTATintitVanessa VanamoSA3./917,33
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTATintitSofia ZhangSA
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTATintitMalla PuumalainenSA
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTATintitSofia PeljoSA
29.10.2023Minien 1. lohkokilpailu+muut sarjatHTATintitIsla MattilaSA
22.10.2023MTK KutsukilpailuMTKMinitLinda HänninenTA2./1141,67
22.10.2023MTK KutsukilpailuMTKMinitNea VirolaTA6./1135,33
22.10.2023MTK KutsukilpailuMTKMinitLyydia PöllänenTA9./1134,67
22.10.2023MTK KutsukilpailuMTKMinitLilli TakalaTA10./1134,67
22.10.2023MTK KutsukilpailuMTKMinitHertta ArhinmäkiTA11./1132,00
22.10.2023MTK KutsukilpailuMTKTintitArmi MäkäläinenSA1./1325,00
22.10.2023MTK KutsukilpailuMTKTintitVanessa VanamoSA
22.10.2023MTK KutsukilpailuMTKTintitSofia PeljoSA
22.10.2023MTK KutsukilpailuMTKTintitMatilda KatajainenSA
22.10.2023MTK KutsukilpailuMTKTintitAdelah AsheeshSA
21.-22.10.2023Tikkurila TrophyTTKB SilmutOona NevalainenTA11./1433,50
21.-22.10.2023Tikkurila TrophyTTKB SilmutCatherine YuTA14./1426,25
14.-15.10.2023RTL-JuhlakilpailuRTLJunioritMaija LarhaISU13./3053,86
14.-15.10.2023RTL-JuhlakilpailuRTLJunioritHilda RuotsalainenISU20./3050,84
14.-15.10.2023RTL-JuhlakilpailuRTLJunioritHelmi JokilahtiISU27./3046,96
14.-15.10.2023RTL-JuhlakilpailuRTLNoviisitChisom IkechukwuISU3./2540,35
14.-15.10.2023RTL-JuhlakilpailuRTLNoviisitTamara JuntikkaISU4./2540,16
14.-15.10.2023RTL-JuhlakilpailuRTLNoviisitNora HodzicISU15./2531,82
14.-15.10.2023RTL-JuhlakilpailuRTLNoviisitAino LamminparrasISU16./2531,42
14.-15.10.2023RTL-JuhlakilpailuRTLA-SilmutElsi VyyryläinenISU12./3731,70
1.10.2023MTK KutsukilpailuMTKJunioritHilda RuotsalainenISU3./1360,65
1.10.2023MTK KutsukilpailuMTKJunioritMaija LarhaISU5./1356,54
1.10.2023MTK KutsukilpailuMTKNoviisitTamara JuntikkaISU2./1441,41
1.10.2023MTK KutsukilpailuMTKNoviisitChicom IkechukwuISU3./1439,01
1.10.2023MTK KutsukilpailuMTKNoviisitNora HodzicISU6./1436,04
1.10.2023MTK KutsukilpailuMTKNoviisitAino LamminparrasISU10./1432,24
15.-17.9.2023Aurinkoiset aloituskilpailutVG-62JunioritHilda RuotsalainenISU23/4377,85
15.-17.9.2023Aurinkoiset aloituskilpailutVG-62JunioritMaija LarhaISU26/4374,74
15.-17.9.2023Aurinkoiset aloituskilpailutVG-62JunioritHelmi JokilahtiISU27/4374,24